02186129565 09120926282

اطلاعات کامل SUT

SUTدر کاشت مو به روش احتمال آسیب به گرافت های مو کمتر است ، در طول انجام این روند ابزار برش داخل درم را فقط به اندازه یک میلیمتر باز خواهد کرد به این ترتیب تمام ساختار مو به وسیله مکش و ساکشن دستگاه بیرون آورده میشود. این کار باعث میشود ریسک آسیب فیزیکی به گرافتهای مو از بین برود .

 یکی از جدید ترین و بهترین روش های کاشت می  باشد که در آمریکا و اروپا SUTروش کاشت موی

به روز ترین تکنیک شناخته شد است ، این متد برخلاف دیگر روشها غیرتهاجمی است جراحی و عوارض بعد از جراحی ندارد ، دوران نقاهت ، خونریزی و درد ، اسکار و جای زخم ندارد.

از مزایای دیگر کاشت مو به روش اس یو تی نمایان شدن خط رویش طبیعی و تراکم بسیار بالای کاشت مو می باشد که در یک جلسه حدود 14000 تار مو3 برابر روش های اف آی تی و اف یو تی می باشد.

 فولیکول مو با دستگاه تمام مکانیزه و روند پیوند مو به صورت دستی SUTدر روش کاشت موی

توسط تیم مجرب پزشکی صورت می گیرد و میزان از بین رفتن فولیکول های مو و پرتی کاهش می یابد. در روش اس یو تی موها کاملا طبیعی هستند و حالت مصنوعی یا عروسکی نخواهند داشت.

 نیاز به جلسات طولانی مدت نداریم و شاهد خستگی بیمارFIT؛  FUT مانند روش های SUTدر روش

نیز نخواهیم بود. در این تکنیک هیچ مویی هدر نمی رود و باتوجه به مقدار تراکم بانک موی شخص بیشترین برداشت گرافتها را خواهیم داشت همچنین با فریز کردن فولیکولهای مو تمام گرافتها سالم می مانند.این کار با هماهنگی و دقت بالای تیم پزشکی کاشت انجام میشود . هرچقدر میزان تراکم موهای برداشته شده از بانک موزیادتر باشد، تعداد واحهای فولیکولی نیزبه همان تعداد بیشتر خواهد شد ؛

احتمال اینکه موی برداشته شده تک دانه یا چند دانه باشد وجود دارد.

برای انجام کاشت مو باید دقت داشت دستگاهی که استفاده میشود کاملا به روزباشد و به صورت سنتی نباشد.

 نام دارد که هنگام برداشت آسیب زیاد و جبران ناپذیری به Saferیکی از دستگاههای کاشت مو

گرافتها وارد می کند .

دستگاه دیگر دستگاه هولدر دستی می باشد که برای کاشت موی اف آی تی استفاده می شود واین دستگاه باعث به جا ماندن حفره های کاشته شده که اصطلاحا پوست پرتقالی می گویند می شود وهمچنین در نهایت مواجه شدن با تراکم خیلی کم مو را همراه دارد.

روش کاشت موی اس یو تی با استفاده از دستگاههای جدید، پیشرفته و به روز دنیا بهترین روش برای کاشت مو شناخته شده است.

نکات بعد از کاشت مو این است که دردو تا سه هفته اول ورزشهای سنگین انجام ندهید ، شستشو درناحیه کاشته شده در دوهفته اول بصورت خیلی آرام صورت گیرد ، پس از این دوره مراقبت خاصی نیاز ندارید و موها به طور کامل رشد پیدا می کند ، به طوریکه بعد از رشد کامل همانند قبل موها قابل اصلاح هستند.