02186129565 09120926282

کاشت ابرو با خواب طبیعی

ابروها نیز مانند مو سر، درگیر ریزش می شوند. ریزش در ابروها، علل متفاوتی دارد. افزایش سن، بیماری های متعدد، مصرف داروها و برداشتن بیش از حد ابرو برخی از دلایل ریزش آن هستند. در برخی نیز ابروها به صورت ژنتیکی کم پشت و نازک هستند.

بعضی اوقات افراد ترجیح می دهند که با کاشت ابرو یه صورت طبیعی، آنها را ضخیم و پرپشت کنند.

در عمل پیوند ابرو طبیعی، موهای قسمت خاصی از سر به ابروها انتقال پیدا میکنند. تکنیک و شیوه کاشت ابرو در واقع مشابه روش های کاشت مو است. فولیکول های منتقل شده از سر به ناحیه ابرو، مانند ابروهای طبیعی به رویش و رشد خود ادامه می دهند. از این رو فرد نیاز دارد که به طور مداوم ابروها را مرتب و به آن ها رسیدگی کند.

چرا کاشت ابرو ؟؟؟

ابروها در جایگاه مرکزی و اساسی  چهره  قرار دارند و تاثیر بسزایی در زیبایی صورت دارند. با توجه به نزدیکی چشم ها و ابروها در کنار یکدیگر در ناحیه مرکزی صورت، تاثیر ابرو زیبایی کمتر از چشم ها نیست.

ریزش موی سر با شدت های متفاوت، حتی مرحله کچلی کامل به چشم افراد آشنا است. در تعداد زیادی از افراد دیده شده است که با وجود ریزش موی شدید، حساسیتی نسبت به این موضوع ندارند و مشغول زندگی و فعالیت های روزمزه خود هستند؛ اما ریزش ابروها، فرآیندی پذیرفته شده و جا افتاده در بین افراد نیست و اثرات مخرب روحی و روانی زیادی برای  فرد دارد.

با استفاده از روش های آرایشی و زیبایی از قبیل تاتو، هاشور یا مداد نیز ابروها زیباتر می شوند؛ اما طبیعی بودن ابروها نکته بسیاربسیار مهمی است که فقط در عمل پیوند ابرو طبیعی قابل دست یابی میباشد.

دلایل اصلی ریزش ابرو

موارد مختلفی منجر به کم پشت شدن یا ریزش ابروها می شوند. برخی از مهم ترین دلایل ریزش ابرو به شرح زیر است

علل ریزش ابرو هر کدام از دلایل که باشد، کاشت ابرو یک روش درمان قطعی و همیشگی است؛ البته در مواردی که بیماری های زمینه ای سبب ریزش ابرو شده باشند، در ابتدا باید بیماری درمان شده و بعد از آن از کاشت ابرو برای جبران استفاده شود؛ چون در صورتی که عامل ریزش ابرو برطرف نشود، امکان دارد که پس از کاشت، ابروها مجددا دچار ریزش شوند.