02186129565 09120926282

کاشت ابرو چیست؟

ریزش موها و ابروهایکی‌ازمشکلاتی می باشدکه‌این روز ها گریبانبخش اعظمی ازاشخاص را گرفته است. شایدبسیاری از ما این‌طور تصور کنیم که ریزش ابروها در جوانی به سراغ کسی نخواهد آمد وفقط هنگامی که شخص پا به سن می گذارد، می بایست نگران این اختلال باشد. این تصورهنگامی صحت داردکه افرادغذاهایی سالم بخورند، فعالیت بدنی متعددی داشته باشند و در وضعیت‌های استرس‌زا قرار نگیرند.البته درصورتی‌که شخص سوابق موروثی ریزش مو نداشته باشد یا این که با ابروهای نازک به دنیا نیامده باشد وتمامی این موارد را رعایت نماید، می‌توان این سخن را تا حدی زیادی و نه به‌ طور بی نقص، صحیح دانست.

با اعتنا به زندگی ماشینی و سریع امروز و رغبت اشخاص به میل کردن غذاهای ناسالم فست فودی و نیز زندگی‌های پرمشغله و مملو از استرس، امروزه ریزش ابروها به یکی‌از اشتباهات رایج جوان ها تبدیل گردیده و بسیاری از آنها در‌پی راه‌حلی برای آن می گردند. از طرف دیگر بعضی بیماری‌ها نظیر بیماری‌های خود ایمنی یا سرطان نیز می تواند از عوارض ریزش موی و ابرو باشد. بدون‌شک ابرو یکی‌از مهم ترین المان‌ها در زیبایی صورت میباشد. به همین دلیل هم شیوه‌های مختلفی برای جلوگیری از ریزش ابروها و جبران ابروهای ازدست‌رفته ایجاد شده است.

کاشت ابرویکی‌ازپرطرفدارترین و موثرترین این شیوه‌ها می باشدکه به اشخاص کمک می‌نماید که ابروهایی تماما طبیعی و خوش‌فرم داشته باشند. شاید این‌طور به نظر رسدکه‌این نحوه صرفا روشی برای پرپشت و زیباتر کردن ابروهای خانم‌هامیباشد؛البته بایستی بدانید که با وجود اینکه خانم‌ها نسبت به استفاده از آن عشق و علاقه بیشتری نشان می دهند، آقایان نیز ازجمله مشتری‌های پرو پا قرص کاشت ابرو می باشند. چراکه زیبایی زن و مرد نمی‌شناسد وتمامی اشخاص به داشتن ابروهایی خوشگل و خوش‌فرم علاقه دارند.

بخش اعظمی از خانم‌ها تصور می‌نمایند که تاتو و هاشور شایسته ترین نحوه برای پر کردن ابروها و فرم دهی به آنها میباشد . این قضیه معمولا ناشی از عدم آشنایی کافی از هرکدام از روش‌های زیبایی و مزیت‌ها و معایب آن میباشد . می بایست بدانید که‌این دو شیوه موقتی می باشند و ظاهری طبیعی به ابروهای شخص نمی‌بخشند. رنگ تاتو و هاشور شیمیایی بوده و با موهای طبیعی ابرو تفاوت دارند. همینطور پس از بازه کوتاهی می بایست برای تمدید آن اقدام گردد. در هر بار تمدید نیز می بایست درد و آسیب‌های ناشی از آن را تحمل کرده و در نهایت نیز ممکن است به نتیجه دلخواه خویش نرسید.

در مقابل این شیوه‌ها کاشت ابرو یکی‌از شیوه‌هایی میباشد که زیبایی را به‌شکل مستمر به شما هدیه می دهد. در مراحل کاشت ابرو، موها از نواحی اطراف سر یا کناره‌های گوش برداشته شده و در منطقه ابرو کاشته میشوند. به همین عامل نتیجه‌ای تماما نچرال و طبیعی خواهند داشت. شیوه‌های گوناگون کاشت ابرو نسبتاً با نحوه‌های کاشت مو یکسان میباشد و می‌توان آن را نوعی کاشت مو در ناحیه ابروها دانست. در‌این فرآیند علاوه بر موها، ارگان‌های کوچک سازنده مواد مورد نیاز برای پرورش تار موها نیز منتقل میشوند. همین مورد می باشد که سبب می شود نتایج کاشت ابرو برای همیشه باقی بمانند و ابروهایی طبیعی حتی بهتر از روز نخستین را به شما هدیه دهند. موهای کاشته شده به طور کامل مشابه به موهای طبیعی می باشند و رویش می‌کنند؛ بدین ترتیب شما نیاز به اصلاح و کوتاهی ابروها بعداز کاشت خواهید داشت.

چرا ابروها می‌ریزند؟

پیدا کردن علت ریزش ابروها یکی‌از مهمترین مراحل برای تعیین نحوه مناسب کاشت میباشد . پیش از کاشت ابروها می بایست علت ریزش آن ها معالجه شود. توجه نمایید که موهایی که در فرآیند کاشت ابرو استفاده می شوند، موهایی کاملا طبیعی می‌باشند و مراحل رویش آنان نیز با موهای طبیعی فرق نمیکند؛ به این ترتیب هر دلیلی که منجر ریزش ابروها شد‌ه‌است، می تواند بر روی موهای کاشته شده نیز تاثیر بگذارد. ممکن است برخی از این عوارض مانند دلایل موروثی قابل معالجه نباشند؛ اما شاید بتوان از طریق روش‌هایی آنان‌را کنترل کرد.

از دست دادن یا کم پشتی ابروها می‌تواند عوارض متعددی داشته باشد؛ برخی از آن ها عبارت‌اند از:

به هر حال عامل کم‌پشتی و ریزش موهای ابروی شما هر یک از موردها بالا که باشد، شایسته ترین رویه داشتن ابروهایی ضخیم، کاشت ابرو میباشد. شیوه‌هایی مانند تاتو، هاشور، به کارگیری از خود کار ابرو و بقیه روش‌های مشابه می توانند تا حدی ظواهر ابروی شما را بهبود بخشند، اما در ساخت ابروهای ضخیم و طبیعی ناتوان‌اند. کلاً روش‌های زیباسازی، طبیعی بودن نتایج برای کلیه‌ی تقاضاکنندگان اهمیت دارد. موضوعی که در کاشت ابرو به خوبی قابل دستیابی می باشد و این نحوه ابروهایی ضخیم و طبیعی را به شما هدیه میدهد.